wtorek, 27 lutego

Zgodnie z wynikami szczegółowego testu audio, słuchawki nauszne AirPods Max są mniej skuteczne w blokowaniu hałasu z zewnątrz podczas korzystania z aktywnej redukcji szumów (ANC) po najnowszej aktualizacji oprogramowania.

Testy niedawnej aktualizacji przeprowadzone przez RTings.com ujawniają, że ANC w AirPods Max „blokuje nieco mniej szumów między zakresem średniego i wysokiego basu” po aktualizacji oprogramowania 4E71, która została wydana w maju. „Jeśli chodzi o zakresy średnie i wysokie, ta aktualizacja oprogramowania nieznacznie zmieniła poziom izolacji, ale jest to stosunkowo niewielka różnica” – powiedział RTings.com po teście.

Spadek skuteczności ANC został opisany w artykule The Verge w zeszłym miesiącu po miesiącach dyskusji i skarg użytkowników AirPods Max na Reddicie i innych forach dyskusyjnych.

Nie jest jasne, dlaczego firma Apple skorygowała wydajność ANC w najnowszej aktualizacji lub czy planuje przywrócić skuteczność ANC w przyszłej aktualizacji. Apple od czasu do czasu aktualizuje oprogramowanie AirPods Max i innych modeli AirPods, aby wdrażać nowe funkcje, naprawiać błędy i poprawiać wydajność.

Od czasu WWDC w pierwszej połowie roku Apple dostarcza deweloperom wersje beta oprogramowania AirPods, a najnowsza wersja beta została wydana na początku tego miesiąca. Nie wiadomo, czy w aktualizacji zaszły jakieś zmiany w wydajności ANC.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx