czwartek, 30 czerwca

Firma Microsoft wydała aktualizację aplikacji Outlook na iPhone’a i iPada, która zawiera nową funkcję umożliwiającą użytkownikom usuwanie powtarzających się wątków z wieloma odpowiedziami ze skrzynki odbiorczej.

W pojęciu Microsoftu, Konwersacja jest kompletnym łańcuchem wiadomości e-mail od pierwszej wiadomości przez wszystkie odpowiedzi kiedy temat Konwersacji jest ten sam.

Nowa funkcja, zatytułowana „Ignoruj Konwersację”, ma na celu pozbycie się firmowych wątków e-mail, które gromadzą się w skrzynce odbiorczej użytkownika, gdy inne osoby wciąż na nie odpowiadają.

Informacje o wydaniu Microsoft dla wersji 4.36.0 aplikacji opisują funkcję „Ignoruj Konwersację” w następujący sposób:

Masz dość e-maila obejmującego całą firmę, na który wszyscy wciąż odpowiadają? Tak jak my. Skoncentruj się na tym, co ważne, pobierając je i wszystkie przyszłe odpowiedzi ze skrzynki odbiorczej i przenoś bezpośrednio do elementów usuniętych dzięki naszej nowej funkcji Ignoruj konwersację.

Funkcja ta była dostępna w Outlooku na innych platformach już od jakiegoś czasu, ale po raz pierwszy użytkownicy korzystający z maila na urządzeniach przenośnych dostali do niej dostęp na urządzeniach z iOS.

Microsoft Outlook dla iPhone’a i iPada jest do pobrania za darmo w App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx