czwartek, 18 lipca

iPad Air 2

Apple ma plany wprowadzenia nowej generacji iPada Air w październiku, zgodnie z Tajwańskim Commercial Times. Strona mówi, że zaktualizowane tablety wejdą do produkcji we wrześniu, a ich wysyłka rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

Commercial Times sugeruje również, że nowa generacja iPada mini Retina może nie pojawić się wraz z nowym iPadem Air, pojawiając się dopiero na początku 2015 roku, a 12,9-calowy iPad Pro w drugim kwartale 2015 roku.

Choć plotki sugerujące, że 12,9-calowy iPad Pro może pojawić się w drugim kwartale 2015 roku są zgodne z wcześniejszymi doniesieniami, to nie było żadnych przesłanek aby druga generacja iPada Air i następna generacja iPada mini Retina pojawiły się w osobnych terminach.

Poprzednie plotki wskazywały, że zarówno iPad mini Retina i iPad Air 2 zostaną wprowadzone równocześnie podczas imprezy medialnej Apple w październiku. Ostatnie plotki sugerują nawet, że oba tablety mogą być wprowadzone na imprezie, która odbędzie się 21 października. Termin ten szybko został jednak wykluczony przez niezawodnego Jima Dalrymple z The Loop. Dalrymple nie wykluczył jednak imprezy w innym październikowym terminie, więc miesiąc ten dla nowych tabletów jest jak najbardziej prawdopodobny. Według najnowszego raportu Bloomberga, iPad Air 2 jest już na etapie produkcji, a produkcja iPada mini Retina ruszy już niedługo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx