środa, 17 lipca

iOS 8.0.1

Już Wcześniej w tym miesiącu pojawiły się pierwsze informacje, że Apple przygotowuje się do testów iOS 8.0.1 jeszcze przed wydarzeniem medialnym podczas którego oficjalnie ogłoszono datę wydanie iOS 8. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji nie były wtedy znane, ale w ostatnich tygodniach zauważono znaczące zwiększenie aktywności z urządzeń z systemem iOS 8.0.1.

Aktualizacja będzie prawdopodobnie następstwem kilku błędów zgłoszonych przez deweloperów do wersji iOS 8 Golden Master, która to w identycznej formie została przekazana do publicznej wiadomości w zeszłym tygodniu. Wśród zagadnień które mają być poprawione znalazły się m.in. problemy z przekazywaniem połączeń, błędy w Safari, błędy w funkcji udostępniania AirDrop w aplikacji Passbook, problemy z instalowaniem profili VPN i inne. Do wymienionych dołożone zostaną zapewne najnowsze odkrycia błędów zgłaszane powszechnie wśród użytkowników iOS 8 czyli problemy z baterią i wolniejszym Wi-Fi.

Data wypuszczenia iOS 8.0.1 nie jest jeszcze znana, ale może pojawić się ona dość szybko, biorąc pod uwagę, że jest już w rękach partnerów badających ją przed wypuszczeniem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
9 lat temu

Wiesza się system, fb tez zatrzymuje i nie ma reakcji na nic…

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx