sobota, 1 kwietnia

Nowo zaprezentowane urządzenie śledzące AirTag firmy Apple można umieścić samodzielnie w torbie lub kieszeni lub można je przymocować do szeregu nowych akcesoriów do AirTag zaprojektowanych przez Apple.

Pasek poliuretanowy to najtańsza z propozycji Apple. Apple opisuje go jako lekki i trwały. Przylega na tyle ciasno, by znacznik na pewno nie wypadł, dzięki czemu możesz śledzić każdą rzecz, do której go przymocuje. Jest dostępny w kolorze białym, głębokim granacie, słonecznym i elektrycznej pomarańczy i kosztuje 159 złotych.

Dostępny jest również skórzany breloczek do kluczy wykonany ze specjalnie garbowanej europejskiej skóry. Skórzany brelok wyróżnia staranność wykonania z najlepszych materiałów. Brelok jest dostępny w kolorach naturalny brąz, bałtycki błękit i czerwonym PRODUCT (RED) za 189 złotych.

Dopełnieniem jest jest skórzany pasek dostępny tylko w dwóch kolorach: naturalny brąz i czerwonym PRODUCT (RED) w cenie 215 złotych.

Obudowa każdego akcesorium jest bezpiecznie dopasowana do AirTag, a jednocześnie wygodnie przymocowana do rzeczy użytkownika, oferując bardziej spersonalizowany AirTag, jednocześnie upewniając się, że jest zawsze z ważnymi przedmiotami.

Apple sprzedaje rownież w Apple Store akcesoria firmy Belkin, które mogą być ciekawą alternatywą dla oryginalnych urządzeń Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx