niedziela, 16 czerwca

Nowo przeprojektowany pilot Apple TV Remote, który będzie sprzedawany wraz ze zaktualizowanym Apple TV 4K jak również jako samodzielny dodatek, nie ma wbudowanego układu U1 i wydaje się nie być zgodnym z aplikacją Lokalizator.

W specyfikacjach pilota ‌nie ma żadnego ultra szerokopasmowego układu U1, ani nie ma wzmianki o aplikacji ‌Find My‌, a teraz Apple potwierdził The Verge, że nie jest to przeoczenie – pilot nie ma układu U1.

Przed wprowadzeniem na rynek nowego Apple TV 4K krążyły pogłoski, że pilot ‌Remote może mieć funkcję podobną do Find My, służącą do lokalizowania go, gdy zostanie zgubiony w domu, ale wydaje się, że ta funkcja nie została zaimplementowana. Gdyby funkcja „Find My” była dostępna dla pilota w jakimś stopniu, Apple niewątpliwie wspomniałby o tym.

Apple prawdopodobnie spodziewa się, że użytkownicy Apple TV dodadzą AirTag z tyłu pilota, co umożliwi śledzenie go za pomocą aplikacji „Lokalizator”.

Wygląda również na to, że modele iPada Pro z 2021 roku również nie mają układu U1, chociaż sam nowy Apple TV rzeczywiście obsługuje U1. Urządzenia U1 obejmują teraz modele iPhone 11, iPhone 12, nowe ‌Apple TV‌ 4K i HomePoda mini.

Chociaż w przypadku pilota ‌Siri‌ drugiej generacji nie są dostępne żadne funkcje „Find My”, pilot Apple TV Remote ma odświeżoną konstrukcję z powierzchnią reagującą na dotyk.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx