wtorek, 21 września

Wiele z Was pamięta na pewno czasy kiedy to muzyki słuchało się z taśm magnetofonowych. Co więcej, pewnie wiele posiada wciąż w swoim domowym archiwum zakurzoną kolekcję swoich ulubionych wykonawców. Fakt, że jakość dźwięku z kaset nie była oszałamiająca a przewijanie ich trwało wieki. AirCassette dla iPhone’a, jest jednak jedną kasetą magnetofonową, która wygląda niesamowicie.

To pewnie dlatego, że tak naprawdę to nie kaseta (oczywiście), ale jest to świetny odtwarzacz muzyki, który upodabnia się do jej wyglądu.

„Grafika AirCassette inspirowana jest prawdziwą kasetą z lat 80’tych. Taśma obraca się realistycznie podczas odtwarzania muzyki. Przewijanie do tyłu i do przodu jest również animowane i naprawdę zabierze Cię z powrotem do przeszłości. AirCassette to nie tylko stylowy i nostalgiczny magnetofon, ale także nowoczesny odtwarzacz muzyczny wyposażony w intuicyjny interfejs użytkownika. Przeglądanie biblioteki muzycznej nigdy nie było tak szybkie i łatwe. Kocham lata 80.”

Istnieje wiele niesamowitych wzorów taśm do wyboru, z których każda zabierze Cię z powrotem do czasów, kiedy to szczytem marzeń każdego był Walkman Sony. Odtwarzanie muzyki jest kontrolowane przez stuknięcie w ekran i przesuwanie kasety. Dotknij każdego z wrzecion przenosi do poprzedniego lub następnego utworu, dotknięcie taśmy odtwarza/zatrzymuje dany utwór, a przesunięcie w lewo i prawo pozwala na zmiane konstrukcji kasety. Co więcej, aplikacja jest kompatybilna z AirPlay.

AirCassette nie tylko dobrze wygląda, ale  jest rzeczywiście doskonałym odtwarzaczem muzyki. Dostępny jest z App Store za 1,59 EUR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x