wtorek, 4 października

We wrześniu informowaliśmy o nowym projekcie interaktywnej bransoletki, która będzie się łączyć za pomocą Bluetooth z naszym urządzeniem iOS. Jednak ta funkcja to dopiero początek możliwości, które posiada.

Opaska Jawbone Up monitoruje naszą aktywność w ciągu dnia. Jest to możliwe dzięki zainstalowanemu w niej sensorowi MotionX, który przesyła informacje o ruchu do iPhone’a, iPoda touch lub iPada połączonego z opaską przez Bluetooth. Sygnały analizowane są w aplikacji, która zbiera informacje o aktywności, a w odpowiednim momencie wysyła do użytkownika komunikat w postaci wibracji opaski. Jawbone Up ma wiele zastosowań. Mierzy przebyty dystans, spalone w tym czasie kalorie, informuje nas również o tym, że powinniśmy zażyć ruchu gdy zbyt długo siedzimy w miejscu. Na podstawie zdjęć aplikacja analizuje to, co jemy. Jawbone Up dba też o nasz sen, na podstawie ruchów analizuje go i włącza alarm w najdogodniejszym momencie. Działanie opaski pokazują poniższe filmy.

https://www.youtube.com/watch?v=GiC8QR_oHhk&feature=player_embedded
https://www.youtube.com/watch?v=d78_lds6bqw&feature=player_embedded
https://www.youtube.com/watch?v=j35uruiWsi0&feature=player_embedded

Opaska Jawbone Up kosztować będzie 99$ i pojawi się w sprzedaży już jutro czyli 6 listopada w Apple Online Store, sklepach AT&T, Target, i Best Buy. Będzie dostępna w siedmiu kolorach: czarnym, ciemnobrązowym, ciemnoczerwonym, białym, srebrnym, jasnoczerwonym i jasnoniebieskim. Oferowana będzie w trzech rozmiarach. Akcesorium współpracować będzie ze wszystkimi urządzeniami z systemem iOS w wersji 4.1 lub wyższej (z wyjątkiem iPhone’a 3G). Do współpracy z Jawbone Up powstałą specjalna darmowa aplikacji, którą można pobrać z App Store tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
fuks666
fuks666
10 lat temu

Bardzo jestem ciekaw czy będzie dostępna w PL. Już czekam na nią od września

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx