wtorek, 18 czerwca

Adobe ogłosił dziś rano wydanie specjalnej wersji Photoshopa Beta dla komputerów Apple Silicon. Photoshop Beta wymaga urządzenia „Apple Silicon” i wersji Creative Cloud na komputer w wersji 5.3.1.470 lub nowszej.

Z radością ogłaszamy pierwszą wersję beta programu Photoshop działającą natywnie na sprzęcie „Apple Silicon”!

Ta wczesna wersja programu Photoshop dla ‌Apple Silicon oferuje wiele podstawowych funkcji programu Photoshop, na których możesz polegać w codziennych potrzebach związanych z edycją, a w nadchodzących tygodniach dodamy więcej funkcji. Pamiętaj, że oprogramowanie Beta nie jest jeszcze oficjalnie obsługiwane przez Adobe, ale chcielibyśmy poznać Twoją opinię, a to jest miejsce, aby poinformować nas, jak nam idzie.

Adobe zauważa, że w wersji beta istnieje szereg ograniczeń. Zgłaszają, że „wiele funkcji” jest niedostępnych, a niektóre funkcje mogą działać wolniej. Godne uwagi jest również to, że uruchamianie programu Adobe Photoshop pod emulacją Rosetty również nie jest oficjalnie obsługiwane przez Adobe, więc jeśli Photoshop jest Waszym podstawowym narzędziem pracy, warto zastanowić przed jego pobraniem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx