wtorek, 16 kwietnia

iphone-6-iphonesoft-koncept

Choć mamy już rok 2014 to jeszcze co najmniej sześć miesięcy musimy zaczekać, aż Apple ujawni kolejną wersję systemu iOS 8 i prawdopodobnie co najmniej dziewięć miesięcy, aż zobaczymy kolejną wersję smartfona iPhone 6. Nie mniej nie powstrzymuje to kolejnych wizjonerów do takich jak Eric Vasille z iPhonesoft do wyobrażeń jak taki iPhone 6 i iOS 8 może wyglądać.

iphone 6-iphonesoft-koncepcja

A co sobie wyobraził? Od strony sprzętowej, większy ekran od krawędzi do krawędzi (co jest wątpliwe) oraz projekt inspirowany iPadem Air (co jest możliwe), który ma tylko sześć milimetrów grubości i gniazdo kart SD (zdecydowanie niemożliwe) oraz 20 megapikselowy aparat.

iphone 6-iphonesoft-isoft-koncepcja 4

Z drugiej strony, sam iOS 8 jest tylko lekko odświeżoną wersją iOS 7, co wydaje się całkiem prawdopodobne. Jony Ive nie zamierza na pewno tworzyć mobilnego systemu operacyjnego firmy Apple dwa razy w ciągu dwóch lat.

iphone 6-iphonesoft-koncepcja 5

Vasille przedstawił również iPhone’a 6C, która jest plastikową wersją iPhone’a 6, ale jest raczej wątpliwe, że zobaczymy go w tym roku. Bardziej prawdopodobne jest, że Apple po prostu zaktualizuje procesor wewnątrz obecnego iPhone’a 5C do A7 i będzie go sprzedawać w nie zmienionej formie przez kolejny rok.

iphone-6c-iphonesoft koncept

I jak Wam się podoba taki iPhone 6?

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
10 lat temu

Raczej nie mozliwe sądząc np po wyglądzie ikon przypominają ios 6 za bardzo czy aple wydało tyle wysiłku w stozenie czegoś nowego zeby spowrotem wracać do starego i apple raczej stanie przy wyglądzie zblizającym się do iphona np 5s bo jako uzytkownik telefonów z apple nigdy nie kupil bym tak wyglądającego iphona i to na tyle z mojej strony 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx