poniedziałek, 11 grudnia

iphone_prototype_signal

Domniemana, prototypowa wersja oryginalnego, pierwszego iPhone’a Apple została sprzedana na aukcji eBay za 1499 dolarów. Urządzenie jest w doskonałym stanie i zawiera pomiar siły sygnału umieszczony na tylnej obudowie. Na zdjęciach aukcji można była także zobaczyć uruchomione wewnętrzne narzędzia diagnostyczne Apple.

Mam do sprzedania bardzo rzadki, oryginalny prototyp inżynieryjny iPhone’a. Był on wykorzystywany do testowania różnych funkcji iPhone’a. Aby to zrobić, zostało na nim zainstalowane specjalne oprogramowanie, które nadal idealnie działa na urządzeniu.

To urządzenie jest szczególnie rzadkie, ponieważ pokazuje zainstalowaną, wstępną wersję iOS oraz wartości siły sygnału wyryte na tylnej obudowie. Dokonano tego wewnętrznie przez Apple co gwarantuje jego prawdziwość.

$_57-1

Autentyczność urządzenia nie została potwierdzona, i podobne pomiary siły sygnału nie były widoczne na innych prototypach. Na urządzeniu brak także standardowego tekstu regulacyjnego na tylnej obudowie, który jest obecny na jednostkach nie-prototypowych. Użytkownik serwisu reddit twierdzi, że nabył urządzenie, ale nie udostępnił go jeszcze dalej w celu umożliwienia dalszych badań jego autentyczności.

iphone_prototype_operator

Nie jest niczym dziwnym, że prototypowe urządzenie Apple pojawiło się na eBayu. Wiele z tych aukcji jest szybko usuwane, prawdopodobnie na wniosek firmy Apple. Ta aukcja mogła zostać zakończona, gdyż trwała tylko dwa dni i została szybko zakończona przez opcję „Kup Teraz” przed planowanym końcem.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx