poniedziałek, 24 czerwca

Cóż, znowu to samo. Ludzie uwielbiają nowego iPada. Według sondażu przeprowadzonego przez ChangeWave, 82% respondentów stwierdziło, że jest „bardzo zadowolonych” z nowego iPada. Dodając do tego procent „tak jakby zadowolonych” (16%) dostajemy 98% ocen satysfakcjonujących. Nieźle, prawda?

Co w takim razie myśleć o tych wszystkich doniesieniach o przegrzewającym się iPadzie? Lub zbyt ciężkim, zbyt grubym by pomieścić baterie? Tak naprawde, nikt nie zwraca na to uwagi. Wg badań tylko 8% powiedziało, że niepodoba im się rozmiar i waga urządzenia, a 7% sprawdził, że  „nadmierne wydzielania ciepła”.

ChangeWave kontunuując w ankiecie temat ciepła, zapytał konkretnie „jak duży – jeśli w ogóle – jest problem nadmiernego ciepła pochodzący z nowego iPada”. 89% respondentów twierdzi, że to żaden problem, albo że nawet tego nie zauważyło. Ani jedna osoba nie uznała go za „bardzo duży problem.”

A plusy? Czy wiecie, co najbardziej podoba się właścicielom iPada trzeciej generacji? Tak, to wyświetlacz Retina. Aż 75% badanych mówi, że to ich ulubiona cecha w nowym iPadzie. 22% wymieniło długą żywotność baterii, 21% preferuje obsługę LTE, 20% szybkość urządzenia, a 18% nowy 5MP aparat.

Myślę, że wyniki nie są zaskakujące. Zainteresowanych pełną wersją raportu odsyłamy tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx