sobota, 13 kwietnia

Apple One to kompleksowa usługa od jednego z najpopularniejszych producentów urządzeń elektronicznych na świecie. Wszyscy posiadacze i fani sprzętów marki Apple mogą skorzystać z tego wygodnego i innowacyjnego rozwiązania. Poznaj pięć faktów, które warto wiedzieć na temat usługi Apple One.

Apple One to kompleksowa usługa od jednego z najpopularniejszych producentów urządzeń elektronicznych na świecie. Wszyscy posiadacze i fani sprzętów marki Apple mogą skorzystać z tego wygodnego i innowacyjnego rozwiązania. Poznaj pięć faktów, które warto wiedzieć na temat usługi Apple One.

Apple One – 4 w 1

Usługa Apple One obejmuje cztery aplikacje w jednym pakiecie. Są to:

  • Apple Music – muzyka do słuchania i pobierania
  • Apple TV+ – seriale i filmy na urządzenia Apple, TV smart i konsole
  • Apple Arcade – ponad 200 gier mobilnych
  • iCloud+ – miejsce w chmurze do przechowywania plików, zdjęć i innych

Apple One to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących korzystać z kilku usług marki Apple na raz. Dzięki pakietowi użytkownik może mieć w jednym zestawie muzykę, telewizję, gry i miejsce w chmurze. Wszystko to za sprawą tej samej subskrypcji. Nie trzeba więc subskrybować i opłacać każdej z usług oddzielnie. Oszczędza się czas, pieniądze i ułatwia sobie korzystanie z różnych aplikacji Apple.

Dwa warianty pakietów

Apple One dostępne jest w dwóch pakietach: indywidualnym i rodzinnym. Można więc wybrać pakiet subskrypcji w zależności od własnych potrzeb.

Pakiet indywidualny stworzony jest dla osób, które chcą korzystać z Apple One samodzielnie. Mimo indywidualnej subskrypcji niektóre z dostępnych w usłudze aplikacji umożliwiają dzielenie się z innymi. Wariant jednoosobowy obejmuje miejsce w iCloud wielkości 50GB.

Pakiet rodzinny może być wykorzystany przez pięć osób jednocześnie. Umożliwia zarówno wspólne, jak i indywidualne korzystanie z subskrypcji. W tym wariancie miejsce w iCloud wynosi 200GB.

Łatwość użytkowania dla wszystkich

W usłudze Apple One każdy może łatwo się odnaleźć i wygodnie z niej korzystać. W wariancie rodzinnym można dzielić się używanymi aplikacjami, grami, muzyką, filmami, plikami i zdjęciami z innymi. Nie ogranicza on jednak indywidualnego korzystania. Każdy z użytkowników ma łatwy i samodzielny dostęp do poszczególnych usług za pomocą własnego ID. Również dla każdego profilu wyświetlają się spersonalizowane rekomendacje. Dzięki temu każda z osób może cieszyć się zarówno prywatnością, jak i dzielić się rozrywką w szerszym gronie.

Apple One dla różnych urządzeń

Posiadacze urządzeń marki Apple mogą być spokojni o korzystanie z pakietu na różnych sprzętach. Apple One jest dostępny między innymi na iPhone, iPad, iPod i Mac. Dzięki temu można go używać w wielu sytuacjach, w zależności od potrzeby i posiadanego urządzenia.

Darmowy okres próbny i opłaty

Pakiet Apple One jest dostępny w darmowym okresie próbnym. Dlatego jeśli ktoś waha się lub chce sprawdzić czy ta opcja jest dla niego, może wypróbować ją przez pierwszy miesiąc bez opłat. Następnie subskrypcja jest opłacana co miesiąc. Całościowa opłata za cztery aplikacje jest dość niska i atrakcyjna. Ostateczny kosz jest mniejszy w porównaniu do subskrybowania każdej z usług pojedynczo.

Apple One wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników i pozwala im wygodnie korzystać z różnych usług na raz. Jedna subskrypcja, a aż cztery możliwości rozrywki.

Tekst powstał przy współpracy z AppleHome – Serwisem urządzeń Apple w Warszawie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx