piątek, 12 kwietnia

Apple zaktualizował swój pakiet aplikacji iWork, wprowadzając nowe funkcje dla Pages, Numbers i Keynote zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i na komputerach Mac. Wersja 12.1 to mała aktualizacja wprowadzające po kilka nowych funkcji.

Keynote

Aplikacje Keynote na Maca, iPhone’a i iPada dodała opcję delikatnego ruchu oraz zwiększanie zainteresowania prezentacją dzięki dynamicznemu tłu, które porusza się w sposób ciągły podczas przechodzenia od slajdu do slajdu.

Dostępne są nowe animowane motywy z dynamicznym tłem, a także istnieje możliwość pominięcia lub cofnięcia pominięcia wszystkich slajdów w zwiniętej grupie.

Numbers

Numbers dla iPhone’a, iPada i Maca otrzymały najmniej aktualizacji, a Apple poprawił wydajność podczas wstawiania wierszy i kolumn w dużych tabelach.

Pages

Pages na iPhone’a, iPada i Maca zyskało nową funkcję, która umożliwia używanie korespondencji seryjnej do tworzenia spersonalizowanych listów, kartek i kopert dla wielu odbiorców, a także oferuje nowe szablony zaproszeń na wydarzenia i certyfikatów uczestnika kursu. Dokumenty Pages można teraz również eksportować jako pliki TXT.

Aplikacje iWork dla systemów iOS i Mac są dostępne bezpłatnie w App Store i Mac App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx