niedziela, 19 maja

Zapowiadana usługa pakietowa Apple One jest już dostępna w Polsce i ponad 100 innych krajach, umożliwiając klientom subskrybowanie wielu usług Apple w ramach jednego planu. W skład pakietu wchodzą wszystkie usługi dostępne w Polsce czyli Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade i zwiększona pamięć dyskowa w iCloud.

Aby skorzystać z pakietu Apple One na iPhonie, należy wejść w Ustawienia> Imię i Nazwisko > Subskrypcje. Monit o Apple One wciąż nie jest wyświetlany dla wszystkich użytkowników, więc musicie sprawdzić kilka razy zanim i Wam się pojawi.

Oprócz jednej opłaty za kilka usług, Apple One daje również dość spore oszczędności. Ceny w Polsce są zaskakująco zachęcające ponieważ za podstawowy pakiet dla jednej osoby zapłacimy tylko 24,99 złotych. Wybierając każdą z usług pojedynczo, za samo Apple TV+ lub samo Apple Arcade zapłacilibyśmy właśnie tyle samo. Tym samym oszczędność na całym pakiecie to 48,97 złotych.

Apple dał w Polsce dwie możliwości pakietów: indywidualny i rodzinny. Ich zakres różni się jedynie ilością wspólnej przestrzeni w iCloud, która w pakiecie rodzinnym jest powiększona do 200 GB oraz możliwość korzystania z pakietu do 5 osób.

Apple One obejmuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla wszystkich usług Apple, których klienci jeszcze nie mają. Po wykupieniu subskrypcji klienci mogą korzystać z usług zawartych w pakiecie na dowolnej platformie, na której usługi są dostępne, takiej jak iPhone, iPad, Apple TV, Mac i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krz
Krz
3 lat temu

wiadomo może czy jest możliwość większego dysku niż 200? Jakaś opcja rozszerzenia?

Krz
Krz
Reply to  appleworld
3 lat temu

To mi się podoba 🙂

Tomek
Tomek
Reply to  Krz
3 lat temu

Ile wtedy kosztuje?

5
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx