poniedziałek, 27 września

Zapowiadana usługa pakietowa Apple One jest już dostępna w Polsce i ponad 100 innych krajach, umożliwiając klientom subskrybowanie wielu usług Apple w ramach jednego planu. W skład pakietu wchodzą wszystkie usługi dostępne w Polsce czyli Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade i zwiększona pamięć dyskowa w iCloud.

Aby skorzystać z pakietu Apple One na iPhonie, należy wejść w Ustawienia> Imię i Nazwisko > Subskrypcje. Monit o Apple One wciąż nie jest wyświetlany dla wszystkich użytkowników, więc musicie sprawdzić kilka razy zanim i Wam się pojawi.

Oprócz jednej opłaty za kilka usług, Apple One daje również dość spore oszczędności. Ceny w Polsce są zaskakująco zachęcające ponieważ za podstawowy pakiet dla jednej osoby zapłacimy tylko 24,99 złotych. Wybierając każdą z usług pojedynczo, za samo Apple TV+ lub samo Apple Arcade zapłacilibyśmy właśnie tyle samo. Tym samym oszczędność na całym pakiecie to 48,97 złotych.

Apple dał w Polsce dwie możliwości pakietów: indywidualny i rodzinny. Ich zakres różni się jedynie ilością wspólnej przestrzeni w iCloud, która w pakiecie rodzinnym jest powiększona do 200 GB oraz możliwość korzystania z pakietu do 5 osób.

Apple One obejmuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla wszystkich usług Apple, których klienci jeszcze nie mają. Po wykupieniu subskrypcji klienci mogą korzystać z usług zawartych w pakiecie na dowolnej platformie, na której usługi są dostępne, takiej jak iPhone, iPad, Apple TV, Mac i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krz
Krz
10 miesięcy temu

wiadomo może czy jest możliwość większego dysku niż 200? Jakaś opcja rozszerzenia?

Krz
Krz
Reply to  appleworld
10 miesięcy temu

To mi się podoba 🙂

Tomek
Tomek
Reply to  Krz
10 miesięcy temu

Ile wtedy kosztuje?

5
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x