poniedziałek, 27 maja

Według analityka Apple, Ming-Chi Kuo, większy, 32-calowy iMac z wyświetlaczem mini-LED pojawi się na rynku w 2025 roku. Choć Kuo o tym nie wspomina, urządzenie mogłoby zostać pozycjonowane jako „iMac‌ Pro”, który zastąpi model z 2017 roku, który Apple wycofał dwa lata temu.

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele plotek o większym „iMacu”, ale informacje te zostały pomylone z samodzielnymi wyświetlaczami i produktami, które Apple ostatecznie porzucił, co doprowadziło do pewnego zamieszania co do tego, czy i kiedy zobaczymy większą opcję iMaca. W 2022 roku wycofano również 27-calowego iMaca.

Po wycofaniu z produkcji iMaca Pro Apple zastąpił go komputerem Mac Studio i pasującym do niego 27-calowym wyświetlaczem Studio Display i od tego czasu nie było wyraźnych informacji na temat większego iMaca. Wygląda na to, że to się zmieni w 2025 roku, kiedy Apple zastosuje tę samą technologię mini-LED, która została wprowadzona w droższym Pro Display XDR.

Większy iMac o przekątnej 32 cali oferowałby takie same wymiary jak Pro Display XDR, który Apple sprzedaje w cenie od 24 000 złotych. Jeśli chodzi o wygląd, być może moglibyśmy zobaczyć cieńsze ramki i urządzenie, które ostatecznie będzie wzorowane na monitorze Studio Display, ale to na razie tylko domniemania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rebrow
Rebrow
7 miesięcy temu

coś wiadomo już na temat nowego 24 calowego iMaca ?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx