poniedziałek, 15 sierpnia

W szczegółowej notatce badawczej opisującej plany Apple na 2019 rok, Analityk Ming-Chi Kuo opisuje swoje prognozy na kolejną linię iPhone’a. Według Kuo, linia iPhone’ów w 2019 roku będzie odbiciem obecnego składu, w tym 6,5-calowe i 5,8-calowe modele OLED, oraz 6,1-calowy model LCD.

Jeśli chodzi o zmiany, jakich można spodziewać się w 2019 roku, to Kuo twierdzi, że następca iPhone’a XR może zostać zaktualizowany do 4 GB pamięci RAM, podczas gdy wszystkie modele będą zawierać obudowę ze szkła matowego, większe baterie, możliwość bezprzewodowego ładowania innych urządzeń i nową technologię do wewnętrznego pozycjonowania i nawigacji.

Nowy iPhone OLED 5,8- cala może obsługiwać DSDS, a nowy 6.1-calowy LCD może zostać zaktualizowany do 4 GB Ramu. Wszystkie główne ulepszenia w nowych modelach obejmują technologię Ultra-Wide Band (UWB) do wewnętrznego pozycjonowania i nawigacji, obudowę ze szkła matowego, dwustronne bezprzewodowe ładowanie w celu ładowania innych urządzeń, ulepszone Face ID (z lepszym oświetleniem), większe baterie i potrójną kamerę (szeroki, teleobiektyw i ultra-szeroki obiektyw).

Kuo twierdzi również, że wszystkie trzy modele będą posiadać złącze Lightning zamiast USB-C i mają mieć ten sam obszar wycięcia notch co obecne modele, co przeczy innym plotkom o mniejszych wycięciach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx