środa, 19 czerwca

Apple zaktualizował swoją amerykańską stronę z funkcjami iOS 15 (polska wersja też pewnie wkrótce zostanie zaktualizowana), aby poinformować, że obsługa funkcji Znajdź dla AirPods Pro i AirPods Max została opóźniona do „późnej jesieni”, co oznacza, że funkcja ta nie jest dostępna w dzisiejszym wydaniu iOS 15.

Apple nie podał przyczyny opóźnienia, ale kilka innych funkcji iOS 15 również nie będzie dostępnych od razu i pojawią się do końca tego roku, takich jak SharePlay, Opiekunowie konta i nie tylko. Firma Apple oznaczyła również w zeszłym miesiącu jako funkcję beta „Przekazywanie prywatne iCloud”.

Jeśli zgubicie słuchawki AirPods Pro lub AirPods Max, a ktoś inny z iPhonem, iPadem lub komputerem Mac zbliży się do nich lub znajdzie je, sieć „Znajdź” będzie mogła bezpiecznie i prywatnie przekazać Wam przybliżoną lokalizację słuchawek. Ta funkcja została zaprojektowana, aby pomóc Ci znaleźć się w zasięgu Bluetooth słuchawek AirPods, dzięki czemu będziecie mogli odtworzyć na nich dźwięk i je dokładnie zlokalizować.

iOS 15 i iPadOS 15 zostały już oficjalnie wydane. Aby pobrać dziś najnowszą aktualizację zapewne należy uzbroić się w cierpliwość. Dla tych niecierpliwych polecam dokonać tego jutro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz
2 lat temu

Tragicznie napisany post, aż ciężko się czyta. Jakby ktoś wrzucił angielską notkę w Google tłumacz

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx