środa, 17 kwietnia

Apple zaktualizował wczoraj swoją aplikację Apple Music for Artists, wprowadzając drobne poprawki i ulepszenia, ale także jedną inną godną uwagi zmianę – nową ikonę.

Aplikacja Apple Music for Artists posiada teraz prostszą ikonę z różowo-czerwonym logo muzyki zamiast wielokolorowego logo, które było używane wcześniej. Ikona ma również wygląd wytłoczenia, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych ikon Apple.

nowa ikona po prawej

‌Apple Music‌ for Artist to aplikacja, która pozwala artystom dowiedzieć się, jak ich muzyka działa w ‌Apple Music‌, iTunes i Shazam, więc jest to aplikacja z ograniczoną liczbą odbiorców, a nowa ikona może wydawać się nieistotna, ale jest podobna do innej zmiany ikony aplikacji które Apple wprowadził w zeszłym roku.

App Store Connect w październiku został zaktualizowany o odświeżoną ikonę, która jest podobna do ikony Apple Music for Artist, co oznacza, że firma Apple zaktualizowała teraz dwie ikony aplikacji o nowy wygląd.

nowa ikona po prawej

Na Reddicie rozpoczęły się spekulacje, że zmiany ikon mogą wskazywać na bardziej rozległe zmiany projektowe, które mają zostać wprowadzone w iOS 15.

Apple w macOS Big Sur odświeżył wiele swoich ikon i usprawnił ich wygląd, więc jest szansa, że coś podobnego może się wydarzyć w ‌iOS 15‌. Oczywiście może to być również tylko jednorazowa aktualizacja zakulisowych aplikacji Apple dla programistów i muzyków, a nie oznaka czegoś, co ma nadejść.

W tym momencie nie wiemy zbyt wiele o iOS 15, ale być może zobaczymy przecieki niektórych szczegółów w miarę zbliżania się daty prezentacji oprogramowania. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje ‌iOS 15‌, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 i macOS 12 na swojej głównej konferencji, która odbędzie się 7 czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx