piątek, 24 marca

Gyro Skate

W App Store pojawiła się nowa gra o nazwie Gyro Skate, w której dosłownie musisz tak podrzucić swojego iPhone’a, aby w powietrzu wykonał triki rodem ze skateboardu. Czy to jednak nie recepta na katastrofę?

Jeśli zrobimy to może w wyjątkowo ostrożnych warunkach to nie skończy się to najgorzej. Nowa, kosztująca 1,79 EUR gra iOS ma na celu odtworzenie doświadczeń jazdy na deskorolce prosząc gracza o wykonanie sztuczki, takiej jak kickflip 360 poprzez fizyczne obrócenie telefonu iPhone.

Gyro Skate screenshot

Istnieje łącznie 32 prawdziwych deskorolkowych trików, podzielonych na cztery różne poziomy trudności, wraz z trybem „swobodnej jazdy”, która pozwala eksperymentować samemu dla siebie. Dla tych co nie wiedzą co to Varial Kickflip czy też 720 Laser Double Heelflip zamieszczona jest dodatkowo szczegółowa animacja „how-to”, która poprowadzi przez cały trik.

Wszystko pięknie, jednak najbardziej kusi w tej grze aby przejść do następnego kroku i umieścić fizycznie iPhone’a w deskorolce. Nie jest to może najłatwiejsze, ale jak widać w poniższym filmie możliwe. I wtedy dopiero zaczyna się zabawa. Jeszcze tylko wyszukanie odpowiedniego miejsca i narzędzi do szkolenia i możemy walczyć o miano kolejnego Tony Hawka.

Zatem ćwiczcie, ale nie nad betonem.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx