poniedziałek, 24 czerwca

Beatles w Apple Music

Pełna kolekcja muzyki The Beatles będzie dostępna w Apple Music i innych usługach strumieniowego przesyłania muzyki w Wigilię, wynika z najnowszego raportu Re/code. Raport pojawia się tydzień po podobnym doniesieniu pochodzącym z Billboardu, który powiedział, że The Beatles pojawią się w usłudze transmisji strumieniowej w Wigilię, ale nie określił w jakim zakresie.

Najbardziej znany na świecie zespół w końcu będzie dostępny w strumieniowych usługach muzycznych, począwszy od tego czwartku, Wigilii. I będzie dostępny w bardzo, bardzo szerokim zakresie: źródła branżowe twierdzą, że muzyka tej słynnej czwórki będzie dostępna we wszystkich popularnych usługach muzycznych, w tym Spotify, Apple Music, Google Play i Tidal (…)

Jedynym serwisem muzycznym, który nie będzie miał pełnego dostępu do katalogu Beatlesów jest Pandora, która nie dogaduje się bezpośrednio z artystami. Jednak Pandora ma oferować dostęp do wyboru piosenek Beatlesów w swojej internetowej stacji radiowej. Dodatkowo, dyskografia Beatlesów dostępna będzie również w usługach muzycznych dostępnych za darmo, w odróżnieniu od takich artystów jak Taylor Swift.

Dyskografia Beatlesów pierwotnie ukazała się w iTunes w 2010 roku, dając firmie Apple wyłączne prawa do dystrybucji cyfrowej muzyki słynnego zespołu ale trwało to zaledwie do roku 2011. W ostatnim czasie w iTunes zadebiutowała kolekcja „The Beatles: +1” zawierająca zremasterowane wersje przebojów i mini-filmy wykonane przez słynny kwartet.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx