sobota, 2 marca

plastic_iphone_5_case3

Wczoraj Apple.pro udostępnił parę zdjęć, które pojawiły się na chińskim mikroblogu przedstawiające rzekomo tylną, plastikową obudowę oczekiwanego, taniego iPhone’a podłączonego od dołu za pomocą kabla Lightning. Dwa zdjęcia pokazujące błyszczącą i zakrzywioną obudowę zostały dziś opublikowane w wielu miejscach.

plastic_iphone_5_case

Pierwsza myśl, która może powstać po obejrzeniu zdjęcia, to po prostu iPhone 5 w obudowie z tworzywa sztucznego. Brak logo Apple ani tekstu jaki pojawia się na tyle urządzenia jest przeciwieństwem do wielu prototypów firmy Apple, a kabel Lightning wygląda jak podłączony do obudowy, a nie płaskiego portu w urządzeniu.

Francuska strona NowhereElse.fr najwyraźniej miała podobne odczucia i wykonała głębsze analizy jednego ze zdjęć. Poprzez regulację ekspozycji i kontrastu zdjęcie lepiej pokazuje dół urządzenia. Na nim wydaje się już niemal pewne, że kabel Lightning jest podłączony do otworu w obudowie a nie bezpośrednio do urządzenia. Inne elementy wzdłuż dolnej części urządzenia są również zgodne z iPhone’em 5: głośnik, mikrofon i wyjście słuchawkowe.

plastic_iphone_5_case_1

Zatem podejrzewamy, że te zdjęcia to prawie na pewno iPhone 5 w plastikowej obudowie, a nie rzeczywiście tania wersja iPhone’a w plastikowej powłoce. Jak oceniacie te zdjęcia?

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx