środa, 22 maja

W miarę zbliżania się do jesiennej premiery nowych iPhone’ów 2020, zaczynają się pojawiać zdjęcia rzekomych komponentów nowego urządzenia, a najnowszy przeciek pokazuje chip A14.

Mr. White, który czasami dzieli się dokładnymi informacjami na temat przyszłych planów Apple wraz ze zdjęciami komponentów, udostępnił serię zdjęć pamięci RAM procesora A14, która zwykle znajduje się na górze głównego układu.

 

Nic nie możemy za bardzo wyciągnąć z tych zdjęć, ale wydaje się, że ma on numerację 2016 odpowiadającą 16 tygodniowi 2020 roku co oznacza, że prawdopodobnie został wyprodukowany w kwietniu.

Mr. White udostępnił wcześniej podobne zdjęcie komponentu A14 na początku lipca, ale nowe zdjęcia są wyraźniejsze, nawet jeśli nie dają wglądu w tegoroczne iPhone’y.

Wszystkie modele iPhone’ów 2020 firmy Apple będą wyposażone w 5-nanometrowy chip A14, który ma być szybszy i bardziej energooszczędny dzięki ulepszonemu zarządzaniu temperaturą. Wraz z chipem A14 Apple skupi się również na przyspieszeniu zadań sztucznej inteligencji i AR za pośrednictwem silnika neuronowego.

Dotychczasowe plotki sugerują, że tańsze, 5,4 i 6,1-calowe modele iPhone’a 12 będą wyposażone w 4 GB pamięci RAM, podczas gdy wyższe 6,1 i 6,7-calowe modele iPhone’a Pro będą miały 6 GB pamięci RAM.

Wcześniej na Weibo znaleziono rzekome zdjęcia 5,4-calowego panelu wyświetlacza ‌iPhone’a 12‌, z panelem przedstawiającym coś, co mogłoby być mniejszym wycięciem, co jest zgodne z niektórymi plotkami, że Apple zmniejszy rozmiar wycięcia w tegorocznych ‌iPhone’ach 12‌.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx