piątek, 19 lipca

bezprzewodowa klawiatura Apple

Nowa klawiatura bezprzewodowa firmy Apple wyposażona w klawisze regulacji podświetlania oraz przycisk zasilania została zauważona w sklepie internetowym firmy Apple w Czechach i na Węgrzech, a identyczna czeska i węgierska wersja klawiatury pojawiła się nawet w polskim sklepie online. Grafiki produktu pokazują nieco rozszerzony układ klawiszy kontrolnych o regulację jasności podświetlenia dodaną do klawiszy F5 i F6. Klawisze takie możemy znaleźć w obecnych modelach MacBook, gdzie przycisk wysuwania płyt CD został obecnie zastąpiony przyciskiem zasilania.

Apple nie zaktualizował opisu produktu swojej bezprzewodowej klawiatury w celu dopasowania do nowych zdjęć, więc nie wiadomo czy to po prostu błąd, czy firma po cichu zamierza odświeżyć klawiaturę w najbliższej przyszłości. Stara klawiatura bezprzewodowa Apple bez przycisków podświetlania i z przyciskiem wysuwania napędu jest nadal widoczna jako podstawowa w Stanach Zjednoczonych a także w Polsce.

Zrzut ekranu 2015-03-23 o 20.14.09

obecna klawiatura bezprzewodowa Apple

Dodanie przycisku zasilania na klawiaturze jest dość interesujące, zważywszy na to, że Mac obecnie nie wykrywa bezprzewodowej klawiatury aż do czasu uruchomienia komputera. Można spekulować, że przycisk zasilania służyć będzie do włączania lub wyłączania samej klawiatury bezprzewodowej, ale dodatkowe zdjęcia pokazują, że klawiatura ma z boku swój tradycyjny przycisk zasilania. Dokładna funkcjonalność tego przycisku pozostaje nieznana.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx