poniedziałek, 15 sierpnia

applewatch

Apple rozpocznie przyjmowanie wstępnych zamówień na Apple Watch we Włoszech w dniu 8 maja, wynika z informacji podanych na włoskiej stronie iSpazio. Raport, powołując się na źródła wewnętrzne twierdzi, że salony Apple Stores w tym kraju otrzymały już materiały reklamowe tego urządzenia, które zostaną umieszczone wewnątrz sklepów na dzień przed startem przyjmowania zamówień.

Chociaż informacje te nie pojawiły się bezpośrednio w artykule to administrator iSpazio Fabiano Confuorto powiedział, że wstępne zamówienia na Apple Watch rozpoczną się 8 maja również w Hiszpanii i „wielu innych” krajach. Confuorto nie określił, jakie inne kraje wejdą do drugiej grupy, ale obiecał zaktualizować artykuł, kiedy dodatkowe regiony będą potwierdzone.

Proces sprzedaży będzie podobno identyczny jak w Stanach Zjednoczonych i innych krajach pierwszej fali, a zamówienia na Apple Watch będzie można składać wyłącznie w internecie z dostawą do domu, lub z odbiorem w salonie po zakończeniu przyjmowania zamówień.

Do drugiej grupy krajów w których wprowadzono iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus w zeszłym roku należały Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, Katar, Rosja, Arabia Saudyjska , Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Turcja i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Czy druga grupa krajów w których ruszy sprzedaż Apple Watch będzie taka sama? Dowiemy się zapewne już wkrótce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx