wtorek, 18 czerwca

Fillr

Wypełnienie różnego rodzaju formularzy na stronach internetowych szczególnie korzystając z iPhone’a nie należy do czynności najprzyjemniejszych. Oczywiście są różnego rodzaju narzędzia proponujące autouzupełnianie. Funkcję taką ma nawet Safari na iOS. Ale czy zawsze robi to dobrze i nie wymaga to poprawek?

Z pomocą przychodzi nam aplikacja Fillr czyli autouzupełnianie dla urządzeń mobilnych. Fillr jest następną generacją automatycznego wypełniania formularzy dla Safari na telefonie komórkowym. Robi to dokładnie, szybko i przede wszystkim dobrze. Zapomnijcie zatem o wszystkich złych doświadczeniach jakie przechodziliście z autouzupełnianiem. Aplikacja jest wtyczką do domyślnej przeglądarki Apple Safari i bezproblemowo wypełnia wszystkie informacje za pomocą jednego dotknięcia.

Dzięki aplikacji wypełnianie formularzy na mniejszym ekranie iPhone’a z mniejszą klawiaturą już nie będzie takie  żmudne. Fillr wypełni formularze mobilne błyskawicznie za pomocą kilku dotknięć. Wybieracie co chcecie. Zapamiętać w niej możecie wiele adresów, e-maili i kart kredytowych. Fillr pozwala wybrać odpowiednie informacje w odpowiednim czasie, aby dokładnie wypełnić formularze.

screen_flllr

 

Wszystkie potrzebne do wypełnianie formularzy informacje przechowywane są w jednym miejscu, a wiadomo że czasami są one ciężkie do zapamiętania. Nikt nie uczy się na pamięć numerów swoich kart kredytowych czy chociażby nawet serii dowodu osobistego. To wszystko zapisać można bezpiecznie we własnej aplikacji Fillr gdzie będą gotowe do użycia. Fillr zapewnia, że nie ma dostępu do naszych danych. Nie są one gromadzone na żadnych zewnętrznych serwerach czy chmurach tylko zabezpieczone kodem PIN na telefonie komórkowym użytkownika z wykorzystaniem 256-bitowego szyfrowania AES.

Zatem jeśli często musicie zmierzyć się z wypełnianiem żmudnych formularzy z Waszego telefonu, to darmowa aplikacja Fillr sprawdzi się w tym znakomicie. Aplikację możecie pobrać w App Store.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
Radek
9 lat temu

A jest jakiś odpowiednik tego programu ale na komputery mac?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx