niedziela, 4 grudnia

Być może z jakiegoś powodu zdecydowaliście się kupić telefon z Androidem zamiast iPhone’a. Może chcieliście telefon z grafiką 3D i 16 rdzeniami przetwarzającymi. Hmm… Każdy ma swoje powody. Lecz jeśli chcielibyście poczuć smak iPhone’a to ta nowa aplikacja może przekształcić Waszego Androida na telefon w stylu iOS.

Aplikacja nazywa się iPhone 4S Screen i właśnie została wydana w sklepie Google Play. Aplikacja nie odmienia całkowicie telefonu, ale ma dać poczucie tego, co by było jakbyście posiadali na nim oprogramowanie firmy Apple. To trochę jak dawanie ludziom w piekle szklanki zimnej wody.

Większość aplikacji które widzimy na ekranie głównym naszego „prawie” iPhone’e to tak naprawdę tylko linki do domyślnych aplikacji Androida. Po dotknięciu ikonki Kontakty przenosimy się do książki adresowej Androida i to nie w stylu książki adresowej iOS. To samo z ustawieniami, pogodą, czy aparatem fotograficznym. Mamy nawet aplikację Siri, ale nie jest funkcjonalna.

Na koniec dodamy tylko, że aplikacja została pobrana przez ponad 1 milion użytkowników Androida chcących poczuć smak Apple. Ciekawe czy są jakieś aplikacje na iPhone’a, które przekształcają go w telefon z Androidem?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dawajchodz
Dawajchodz
10 lat temu

A kto by chcial miec andka na jabluszku ? Ale sa taki aplikacje w cydi w repo biggbosa

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx