czwartek, 30 listopada

Zastanawiasz się nad zakupem nowego smartfona, ale ogranicza Cię budżet? Marzy Ci się popularny iOS, ale obawiasz się, że dla Twojego portfela to zbyt dużo? Jest na to rozwiązanie – odnowiony iPhone! Czy warto wybrać taką opcję? Sprawdzamy zalety tego rozwiązania.

Odnowiony iPhone – czym różni się od nowego jabłuszka?

Zanim przejdziemy do zalet odnowionego telefonu iPhone, zacznijmy od definicji. To refabrykowany smartfon, który po dokładnym sprawdzeniu parametrów, testach oraz naprawie ewentualnych usterek trafia ponownie do sprzedaży. Przeważnie należą do nich reklamowane lub zwracane telefony, na które obowiązywała jeszcze gwarancja producenta. Funkcjonalność oraz działanie są identyczne, jak w przypadku fabrycznie nowego smartfonu Apple. Na obudowie mogą być jednak widoczne niewielkie ślady użytkowania. Nie dzieje się tak jednak zawsze – w końcu niektóre osoby oddają iPhone’y do naprawy już po kilku dniach od zakupu.

Szukasz odnowionych telefonów iPhone? Sprawdź propozycję od T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/odnowiony-iphone

Iphone odnowiony – czy warto?

Dzięki takim rozwiązaniom producenci nie muszą utylizować smartfonów, a użytkownicy mają możliwość zakupu telefonu w niższej cenie. Odnowionego iPhone’a najlepiej kupować bezpośrednio od Apple albo zaufanego partnera – dzięki temu można być pewnym, że części wykorzystane w procesie naprawczym są oryginalne. Jeśli interesują Cię starsze modele z jabłuszkiem na tylnej obudowie, w T-Mobile dostępny jest odnowiony Iphone 8 oraz 6s. Kupując tak zwaną wersję refabrykowaną, nie musisz obawiać się żadnych uszkodzeń fabrycznych – wszelkie usterki lub nieprawidłowości danego modelu są zawsze weryfikowane w fazie testowej.

Odnowione telefony iPhone – jakie są zalety?

Telefony refabrykowane to nie tylko korzyść dla producenta oraz użytkowników. To również ukłon w stronę ekologii i dobra naszej planety. Odnowiony iPhone trafia do rąk nowego użytkownika, więc nie ma mowy o żadnym marnotrawstwie zasobów. Ta opcja jest zarówno ekonomiczna jak i ekologiczna. Wpisuje się również w popularny nurt zero waste. Jakość jego działania się nie zmienia. Jedyną różnicą są możliwe ślady użytkowania widoczne najczęściej na obudowie. Wciąż jest to telefon w 100% sprawny i to w niższej cenie.

Zalety zakupu odnowionego iPhone’a w T-Mobile:

  • pełna sprawność i szybkie działanie,
  • niższa cena,
  • pełna bateria albo taka o żywotności wyższej niż 85%,
  • nowa ładowarka,
  • 2-letnia gwarancja i rękojmia,
  • zero wgnieceń,
  • żadnych uszkodzeń fabrycznych,
  • brak bad pixeli i wypalenia ekranu.

iPhone 8 odnowiony lub nowsze modele to korzystne rozwiązanie dla osób, którym zależy na dobrym smartfonie w przystępnej cenie – kwota może być niższa nawet o 15%! Odradzamy jednak zakup telefonu refabrykowanego z niezaufanego źródła. Jeśli chcesz być pewien jakości, skontaktuj się z siecią T-Mobile i zdobądź swój „nowy”, odnowiony iPhone bez strachu o swój stan konta.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx