niedziela, 14 lipca

W swojej najnowszej notatce dla inwestorów Ming-Chi Kuo poinformował, że wyższe modele z nadchodzącej linii iPhone’a 13, takie jak iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max, będą wyposażone w ulepszony ultraszerokokątny aparat z autofokusem.

W porównaniu z obecnym obiektywem o stałej ogniskowej w ultraszerokokątnym aparacie iPhone’a 12, autofokus w iPhone 13 Pro i Pro Max pomoże zapewnić lepsze i ostrzejsze zdjęcia, niezależnie od odległości, w jakiej znajduje się dany obiekt od obiektywu. Kuo wcześniej stwierdził, że iPhone 13 będzie zawierał kilka innych ulepszeń aparatu, w tym lepszą wydajność przy słabym oświetleniu.

Patrząc dalej w przyszłość, Kuo podzielił się dziś dodatkowymi informacjami na temat iPhone’a 14, który ma być wypuszczony w 2022 roku. Według Kuo, podczas gdy autofokus w ultraszerokokątnym aparacie iPhone 13 będzie ograniczony tylko do modeli z wyższej półki Pro, Apple planuje rozszerzyć autofokus dla ultraszerokokątnego aparatu do wszystkich czterech modeli z linii iPhone 14.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx