sobota, 25 maja

Jeśli otrzymaliście dziś od Apple zamówionego tydzień temu iPhone’a 15 lub znaleźliście w grupie tych osób, którym udało się go dziś kupić w sklepie i planujecie przenieść się na nowe urządzenie pamiętajcie o zaktualizowaniu telefonu do iOS 17.0.2 przed przesłaniem danych na urządzenie z poprzedniego iPhone’a. W przeciwnym razie możecie napotkać problemy.

iOS 17.0.2 jest dostępny tylko dla modeli iPhone 15. Apple twierdzi, że aktualizacja rozwiązuje problem, który może uniemożliwiać przesyłanie danych bezpośrednio z innego iPhone’a podczas procesu konfiguracji urządzenia, dlatego jej zainstalowanie jest bardzo ważne a nawet niezbędne. Aktualizacja powinna pojawić się podczas procesu konfiguracji lub można ją zainstalować za pomocą aplikacji Ustawienia w obszarze Ogólne → Uaktualnienia, jeśli skonfigurowaliście urządzenie jako nowe i przenosicie dane później.

Jeśli przed aktualizacją do iOS 17.0.2 próbowaliście już przenieść dane z innego iPhone’a, a Was iPhone 15 utknął i wyświetla logo Apple, firma Apple udostępniła nowy dokument pomocy technicznej zawierający instrukcje przywracania iPhone’a:

  1. Podłącz swój nowy iPhone do komputera za pomocą kabla.
  2. Naciśnij i szybko zwolnij przycisk zwiększania głośności. Naciśnij i szybko zwolnij przycisk zmniejszania głośności. Następnie naciśnij i przytrzymaj boczny przycisk.
  3. Trzymaj, aż pojawi się logo Apple i nie puszczaj, dopóki nie pojawi się obraz komputera i kabla.
  4. Znajdź na komputerze swojego nowego iPhone’a w Finderze lub iTunes.
  5. Wybierz opcję Przywróć, gdy zobaczysz opcję Przywróć lub Aktualizuj.

Po przywróceniu iPhone’a 15 i aktualizacji do iOS 17.0.2 można wznowić proces przesyłania danych z innego iPhone’a.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian
Sebastian
7 miesięcy temu

Bzura. 13 Pro Max właśnie zainstalował 17.0.2. iPhone 12 mini krzyczy o tę aktualizację.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx