czwartek, 1 grudnia

Apple ogłosił wczoraj aktualizację iPoda Nano, który już od dziś dostępny jest w Apple Store. Zmianie uległ interfejs użytkownika, poprawiono nawigację i dodano 16 nowych tarcz zegarowych ułatwiających wykorzystania iPoda jako zegarek. Aktualizacji uległa także kompatybilność z Nike+,  działa teraz bez wymogu dodatkowych akcesoriów do śledzenia spacerów i biegania.

Interfejs Nano ma teraz sportowe, większe ikony ułatwiające nawigację. Nowe tarcze zegara obejmują szereg projektów, w tym wzorowany na analogowym zegarku Mickey Mouse do klasycznego elektornicznego z rzymskimi cyframi.

Nike+ do śledzenia chodu i biegów nie wymaga klucza sprzętowego, który był częścią zestawu akcesoriów sprzedawanych oddzielnie. Zaktualizowany Nano jest teraz w stanie śledzić drogę, tempo i czas zaraz po wyjęciu z pudełka.

Nowy iPod Nano kosztuje  599 złotych za model 8GB i 699 złotych za model 16GB. Dostępne kolory dla obydwu wersji to srebrny, grafitowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, różowy i czerwony.

Użytkownicy iPodów Nano posiadający modele z 2010 roku mogą uaktualnić swoje oprogramowanie do wszystkich nowych funkcjonalności dostępnych w ogłoszonym wczoraj modelu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx