wtorek, 21 września

Apple wydało deweloperom kolejną beta wersję systemu iOS z numerkiem 5.1. W plikach systemowych portal 9to5mac odnalazł zapisy dotyczące nieistniejących modeli AppleTV, iPada oraz iPhone’a. Czy w związku z tym nowe wersje tych urządzeń pojawią się na rynku już wkrótce?

Jak widać w zapisach, Apple włączył identyfikator produktu dla „iPhone5,1”, co jest niewątpliwie szóstą generacją iPhone’a – iPhone’em 5. IPhone rozpoczął się kodem „iPhone1,1” gdy po raz pierwszy został wypuszczony w 2007 roku, a najnowszy iPhone 4S, oznaczony jest jako „iPhone4,1”.

Wydaje się, że ma wątpliwości co do tego, że iPhone 5,1 jest odniesieniem do zbliżającego się kolejnego modelu smartfona Apple, który według wczesniejszych spekulacji ma być cieńszy i posiadać większy, 4-calowy wyświetlacz oraz ewentualnie możliwości 4G.

Pojawiające się po raz pierwszy w nowej wersji beta odniesienie do „iPad3,3”, to zapewne jego trzecia generacja. Plotki głoszą, że to urządzenie będzie pierwszym iPadem, który będzie mógł pochwalić się wyświetlaczem Retina – i pewnie tego wszyscy nie możemy się doczekać – i być może procesorem nowej generacji A6.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x