środa, 17 kwietnia

Do tej pory oczekiwano, że Apple wypuści cztery modele nadchodzącej serii iPhone 15, które będą miały identyczne ekrany o przekątnej 6,1 cala i 6,7 cala z serii iPhone’a 14. Nowy wyciek sugeruje jednak, że podstawowy model iPhone’a 15 będzie miał nieco większy wyświetlacz.

Według rysunków CAD uzyskanych przez 9to5Mac, które projektant Ian Zelbo przekształcił w rendery, iPhone 15 będzie miał wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala. Nie jest pewne, czy ten rozmiar będzie wspólny dla mniejszego z dwóch modeli „Pro”, chociaż poprzednie przecieki CAD sugerują, że korpus tego drugiego urządzenia jest o kilka milimetrów mniejszy niż 6,1-calowy iPhone 14 Pro, z cieńszą ramką i większym zaokrągleniem wokół krawędzi.

iPhone 15 Pro po lewej, iPhone 15 po prawej

W przeciwieństwie do przecieków związanych z iPhonem 15 Pro, podstawowy iPhone 15 na rysunkach CAD nie sugeruje, że ten model będzie miał przyciski pojemnościowe. Rendery iPhone’a 15 CAD potwierdzają raczej wcześniej ustalone plotki, w tym konfigurację z dwoma kamerami, dynamiczną wyspę w kształcie pigułki zastosowaną we wszystkich czterech modelach iPhone’a 15 oraz złącze USB-C zamiast portu Lightning.

Oczekuje się, że seria iPhone 15 firmy Apple zostanie tradycyjnie zaprezentowana i wydana we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx