środa, 24 lipca

Zdjęcie tego, jak może wyglądać nadchodzący kontroler gier dla iPhone’a firmy Logitech właśnie wyciekło na Twitterze. Profil, który go opublikował był znany z dostarczania wiarygodnych zdjęć w przeszłości.

Obudowa kontrolera otaczającego iPhone’a, z przyciskami i elementami sterującymi po obu stronach telefonu i jest podobna do wcześniejszego prototypu, który wyciekł już w czerwcu.

Chociaż kontroler na zdjęciu pokazuje zamontowanego w nim iPhone’a to inne dostępne modele mają być samodzielnymi kontrolerami, które nie będą wymagały podłączania do iPhone’a lub iPada.

Oprócz gamepada od Logitecha, GameCase zeszłym tygodniu opublikował zwiastun swojego kontrolera do iPhone’a, który łączy się przez Bluetooth i działa na baterie.

Wiadomości o kontrolerach skierowanych do iPhone’a po raz pierwszy pojawiły się w czerwcu, po tym jak Apple udostępnił interfejs API kontrolera na WWDC. Od czasu wydania iOS 7, do wielu gier dodano wsparcie kontrolera gier, w tym kilku dużych tytułów takich jak Walking Dead i Bastion.

Choć kontrolery do gier jeszcze nie trafiły na rynek, wycieki zdjęć sugerują, że może sie on pojawić w każdej chwili, prawdopodobnie w podobnym okresie jak premiera nowych iPadów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx