poniedziałek, 24 czerwca

Agencja Reuters donosi, że zgodnie z coraz częstszymi opiniami Apple nie będzie jednak w stanie wdrożyć nowej generacji iPada mini z wyświetlaczem wysokiej rozdzielczości Retina w tym miesiącu. W szczególności, źródła spodziewają się, że Apple poczeka do początku przyszłego roku na pełny start sprzedaży urządzenia lub udostępni iPada mini z wyświetlaczem Retina jedynie w bardzo ograniczonych ilościach w tym roku.

Powody opóźnień w produkcji ekranów Retina Display dla iPada Mini są niejasne. Jedno ze źródeł dostawców powiedziało, że ​​były opóźnienia w certyfikowaniu przez Apple paneli, które zostały podane surowym wymaganiom oszczędzania energii.

LG Display, Samsung Electronics i Sharp Corp rywalizowały w produkcji paneli, mówią źródła łańcucha dostaw.

Wiadomość o problemach z rygorystycznymi wymogami związanymi z oszczędzaniem energii są spójne z wcześniejszymi informacjami, które mówiły o problemach z integracją wyświetlacza Retina z kompaktowym rozmiarem i wyjątkową żywotnością baterii w iPadzie mini. Dodatkowo, dwa źródła oświadczyły również, że Apple prowadził rozmowy z dostawcami nad zmniejszeniem kosztów, a jedna z osób mówi, że firma może wdrożyć oddzielnego nowego iPada mini z 8 GB pamięcią, aby konkurować nim na rynkach wschodzących.

Warto zauważyć, że analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo, że iPad mini Retina może nie pojawić się przed końcem roku. Oczekiwania wszystkich są jednak zgodne, że Apple zaprezentuje przeprojektowanego iPada i iPada mini Retina jeszcze w tym roku.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx