piątek, 3 grudnia

W trakcie Świąt portal Slashleaks zamieścił zdjęcia rzekomego etui dla nowej generacji iPada mini, zapewniając spojrzenie na to, czego możemy się spodziewać po piątej generacji iPadzie mini.

Widać na nim pionowy otwór pod kamerę co sugeruje, że iPad mini 5 może mieć układ kamer podobny do iPada Pro z tylną lampą błyskową oraz centralnie umieszczony mikrofon.

Wycięcia pod głośniki u góry i dołu wskazują na możliwy układ czterech głośników i wydaje się, że jest również wycięcie dla gniazda słuchawkowego na dole.

Z boku widać kolejne wycięcie, co może oznaczać, że iPad mini otrzyma Smart Connector do obsługi Smart Keyboard, podobnie jak iPad Pro.

Poza tymi szczegółami niewiele można wywnioskować z tego etui. Nie ma również możliwości sprawdzenia, czy rzeczywiście jest to etui zaprojektowane dla iPada mini piątej generacji.

Chociaż słyszeliśmy plotki sugerujące, że Apple rzeczywiście pracuje nad iPadem mini 5, żadna z tych plotek nie zawierała wielu szczegółów na temat tego, jakie nowe funkcje może posiadać tablet o przekątnej 7,9 cala.

Jest bardzo prawdopodobne, że Apple doda co najmniej takie funkcje, które umieszczą go na równi z iPadem szóstej generacji, ale może także dodać kilka funkcji z iPada Pro. Zgodnie z wiarygodnym analitykiem Apple Ming-Chi Kuo, możemy się spodziewać ulepszonego procesora i tańszego wyświetlacza.

Nie wiemy, kiedy może zadebiutować nowy iPad mini, ale ostatnie pogłoski sugerują, że Apple wyda go w pierwszej połowie 2019 roku, aby ożywić słabnącą sprzedaż iPada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x