sobota, 2 lipca

4mp_iphone6_render_bottom

Najnowsze wycieki schematów technicznych udostępnione dziś przez GeekBar pokazują, że Apple może wypuścić 128GB wersję iPhone’a 6. Ponadto, wygląda na to, że w takiej sytuacji możemy nie zobaczyć modelu 32GB.

GeekBar udostępnił schematy na portalu Weibo wraz z tabelą, która pokazuje numery części do różnych opcji pamięci telefonu. Chociaż rozmiary 16GB, 64GB i 128GB są widoczne na liście, to wersji 32GB brakuje.

193637

193636

Zgodnie z przewidywaniami, 16GB pamięć będzie dostarczana przez firmę Toshiba i Hynix, pamięć 64GB będzie dostarczana przez firmę Hynix, Toshiba i SanDisk, podczas gdy większa 128 GB jednostka tylko i wyłącznie przez Toshibę. Choć na liście brakuje pamięci 32GB nie musi to oznaczać, że Apple zrezygnuje z tej opcji. Nie mniej jest to godne uwagi zważywszy, że do tej pory mogliśmy wybierać w przypadku iPhone’ów z trzech opcji wielkości pamięci wewnętrznej.

Już w czerwcu pojawiły się pierwsze informację, jakoby Apple rzeczywiście planował wydać 128GB wersję iPhone’a 6, jednak wielkość ta miała by być ograniczona wyłączenie dla większego, 5,5-calowego modelu.

Apple po raz pierwszy wypuścił urządzenie iOS z pamięcią 128 GB na początku 2013 roku wraz z aktualizacją czwartej generacji iPada. Wielkość ta została podtrzymana w linii iPada Air i iPada mini z wyświetlaczem Retina, które również dostępne są czterech opcjach pojemnościowych 16 GB, 32 GB, 64 GB i właśnie 128 GB. Zatem możliwe jest, że 128 GB pamięć zagości także w mniejszych urządzeniach czyli iPhone’ach i iPodach Touch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx