poniedziałek, 24 stycznia

Zaledwie na kilka dni przed doroczną Worldwide Developers Conference, Guilherme Rambo z 9to5Mac podzielił się tym, co jak mówi jest oficjalnymi zrzutami ekranu iOS 13, ujawniając pogłoski o wyczekiwanym trybie nocnym w nowej wersji oprogramowania, poprawioną aplikację Przypomnienia, nowej scalonej aplikacji „Find My” i wiele innych.

Tryb ciemny można włączyć w aplikacji Ustawienia lub w Centrum sterowania. Na ekranie głównym jedyną zauważalną zmianą jest stacja dokująca, która ma ciemniejszy wygląd. W aplikacjach wygląda na to, że tła w trybie ciemnym będą prawdziwe, co powinno doprowadzić do oszczędności baterii na urządzeniach iPhone z wyświetlaczami OLED.

Przeprojektowana aplikacja Przypomnienia na iPadzie jest wyświetlana z dużym paskiem bocznym z oddzielnymi kategoriami dla Dzisiaj, Zaplanowane, Wszystkie i Oznaczone. Ten nowy układ został po raz pierwszy zgłoszony przez Marka Gurmana z Bloomberga.

Raport twierdzi, że nowa aplikacja „Find My” ma dużą mapę, listę rodziny i przyjaciół użytkownika oraz osobną kartę dla własnych urządzeń użytkownika.

WWDC 2019 rozpoczyna się od konferencji Apple w poniedziałek o 19:00 czasu polskiego, gdzie jak się oczekuje firma zaprezentuje iOS 13, macOS 10.15, watchOS 6 i tvOS 13. Postaramy się w pełni zrelacjonować to wydarzenie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x