środa, 28 lipca

Chcecie szybko sprawdzić pogodę na iPhone’ie? Znudziła Wam się klasyczna, wbudowana w iOS aplikacja pogodowa? A może po prostu macie dość tych pięknych widoczków i animacji wkomponowanych w aplikacje pogodowe? Jeśli poszukujecie minimalizmu, ale minimalizmu funkcjonalnego mamy dla Was WTHR. 

WTHR jest aplikacją tak minimalistyczną, jak wskazuje jej nazwa. Jej projektant David Elgena oparł się przy jej tworzeniu na 10 zasadach projektowania. Aplikacja jest tak prosta, że ma tylko dwa przyciski, z których tylko jednego musicie używać regularnie.

Kiedy uruchomimy aplikację zobaczymy okrągłą strzałkę przycisku aktualizacji, która po wciśnięciu uruchamia wybieranie na górze ekranu obrazka pokazującego pogodę podobnie jak tarcza skali na starej wadze łazienkowej. Na dole mamy pogląd na warunki pogodowe i prognozy dotyczące temperatury w nadchodzącym tygodniu, wraz z przełącznikiem wyboru skali Fahrenheita lub Celsjusza.

I to wszystko. Nie ma nic więcej w tej pięknej aplikacji. Więc jeśli macie dość doskonałej WeatherPro, udajcie się do App Store i za 0,79 EUR zafundujcie sobie kawałek użytecznej prostoty.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x