poniedziałek, 4 marca

Google dokonał aktualizacji swojej aplikacji Gmail dla iOS, przynosząc szereg usprawnień do wersji pierwotnie wydanej w listopadzie zeszłego roku. Aktualizacja dodaje wsparcie Centrum powiadomień, możliwość wysyłania poczty z alternatywnych adresów e-mail, a także możliwość pozostania zalogowanym w aplikacji bez konieczności każdorazowego logowania.

Nasz zespół ciężko pracuje nad tym, aby przynieść najczęściej używane funkcje do aplikacji Gmail dla iOS.

[…]

Po pierwsze, Gmail jest teraz w pełni zintegrowany z centrum powiadomień i obsługuje banery, alerty i opcje blokady ekranu. Powiadomienia są teraz bardzo szybki – do 5x szybsze niż w poprzedniej wersji.

Następnie, masz teraz możliwość wysyłania poczty z alternatywnych adresów e-mail. Po skonfigurowaniu alternatywnych adresów nadawcy w Gmailu na pulpicie w Ustawienia-> Konta-> Wyślij maila widać pole Od: opcja podczas tworzenia nowej wiadomości w aplikacji.

Wreszcie, mamy poprawiony proces logowania, co pozwala na bycie zalogowanym w aplikacji tak długo jak chcesz. Nadal można wybrać wylogowanie się z konta, ale nie zostanie się automatycznie wylogowanym po pewnym czasu.

Gmail dla iOS jest bezpłatnie dostępny do pobrania w App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx