piątek, 1 marca

O etui na iPhone’a można by zrobić osobnego bloga i zawsze będzie coś wartego i ciekawego aby w nim opisać. Pod warunkiem, że świat wciąż będzie wymyślał etui takie jak zaprezentowane poniżej. Bo to wodoodporne etui przystosowane do nurkowania, daje oprócz świetnego zabezpieczenia także dostęp do aplikacji aparatu aby uwiecznić podwodne widoki.

Uszczelniona obudowa z tworzywa sztucznego kosztuje 85 dolarów i spełnia bezpiecznie swoje zadanie aż do 30 metrów głębokości. W zestawie otrzymujemy pasek na nadgarstek, aby nie zgubić telefonu podczas podwodnej przygody. Co więcej, dostajemy trzy przyciski umieszczone z przodu. A umieszczenie tych przycisków okazuje się być bardzo pomysłowe.

Jeden przycisk umieszczony jest dokładnie nad przyciskiem Home iPhone’a, pozwalając wybudzić go, uruchomić Siri i zrobić wszystko co można za pomocą tego przycisku. Dwa kolejne, powyżej, pozwalają dotknąć ikonę skrótu aparatu na ekranie blokady telefonu, a także pozwalają na przełączanie się między trybem wideo i aparatem. I górny środkowy przycisk wykonuje zdjęcie.

To bardzo ciekawe rozwiązanie nieco się skomplikowało po najnowszej aktualizacji iOS do wersji 5.1. Jak wiemy, dostęp do aparatu został zmieniony na przesuwanie do góry co czyni, że etui nie będzie działać. A szkoda, bo pomysł jest warty zastosowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx