czwartek, 18 lipca

Czy zastanawialiście się kiedyś czy iPhone, którego prawie zawsze macie przy sobie, może pełnic funkcję podręcznego portfela. No może nie zupełnie dosłownie…

Tak oto powstał klips do iPhone’a 4 i 4S, którego zadaniem ma być utrzymywanie papierowowych banknotów w jednym miejscu. Czy pomysł jest użyteczny. W sumie ciężko powiedzieć. Jedni będą zachwyceni, a inni zadadzą pytanie – po co?

Z jednej strony, na stałe przymocowany klips jest dobry dla wielu innych zastosowań, nie tylko pieniędzy. Możesz zabezpieczyć iPhone’a w kieszeni, przypiąć do kieszeni koszuli czy marynarki by nie wyleciał nagle jak się schylimy. Można łatwo zamocować w nim kartę płatniczą do codziennych zakupów coraz popularniejszą ostanio metodą zbliżeniową.

Z drugiej jednak strony, mamy kawałek metalowego elementu przymocowanego dwoma delikatnymi śróbkami do dość delikatnej obudowy. Istnieje również niebezpieczeństwo, że ten duży metalowy zatrzask będzie uderzać w kruchy tylny panel iPhone’a.

Jeśli jednak gadżet wydaje Wam się interesujący możecie go nabyć za 32 dolary wprost ze sklepu internetowego. W zestawie oprócz samego klipsa dostaniecie śróbokret za pomocą którego, zamontujecie uchwyt do telefonu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx