poniedziałek, 20 maja

Oprócz zgłoszenia zastrzeżenia znaku towarowego nazwy „iWatch” w Rosji i Japonii w dniu 3 czerwca odkryto, że Apple złożył wniosek o zastrzeżenie tego znaku w Tajwanie, a jak wynika z raportu 9to5Mac także w Meksyku, co w sumie daje cztery zgłoszone wnioski. 

W obu dokumentach odkrytych dziś dotyczących zastrzeżenia nazwy iWatch, Apple Inc jest wymieniony jako spółka wnioskująca a adres Infinite Loop w Cupertino, Kalifornia znajduje się na aplikacjach. Zgłoszenie w Meksyku został złożone przez tamtejszą kancelarię Arochi, Marroquín, & Linder, S.C, która współpracowała z Apple nad innymi znakami towarowymi produktów.

Wiadomomości o iWatch, która to jest jedną z możliwych nazw dla prawdopodobnego inteligentnego zegarka Apple po raz pierwszy pojawiły się pod koniec 2012 roku i były następstwem wniosku patentowego który pojawił się w lutym. Według wcześniejszych doniesień, Apple ma zespół 100 projektantów pracujących na zegarkiem, który może zawierać 1,5-2,0 calowy wyświetlacz OLED wraz z czytnikiem danych biometrycznych, technologię dotykową iPoda nano i możliwość interakcji z istniejącymi urządzeniami z systemem iOS.

Chociaż sugerowano, że inteligentny zegarek Apple może się pojawić jeszcze w tym roku, to analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo szacuje datę premiery na końcówkę 2014 roku.

Aktualizacja: Apple wydaje się złożył wniosek na zastrzeżenie znaku iWatch w Turcji, Kolumbii i Chile.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx