sobota, 15 czerwca

Bloomberg donosi, że Apple złożył w Japonii wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego w postaci nazwy „iWatch”:

Producent iPhone’ów szuka zastrzeżenia nazwy, która jest przydzielona dla produktów zawierających komputer w urządzeniu przenośnym lub zegarek. Zgłoszenie złożone 3 czerwca w Urzędzie Patentowym Japonii zostało podane do publicznej wiadomości w zeszłym tygodniu.

„iWatch” jest jedną z możliwych nazw długo wyczekiwanego prawdopodobnego zegarka firmy Apple, wokół którego w ostatnim roku znów zrobiło się więcej szumu.

Zgłoszenie to jest drugim wnioskiem złożonym na nazwę iWatch odkrytym w ostatnim okresie. Pierwszy raport o znaku towarowym „iWatch’ pochodzi z Rosji i także datowany jest na 3 czerwca.

Bloomberg ponawia twierdzenia z lutego, że Apple ma zespół około 100 projektantów pracujących nad tym urządzeniem. Najnowsze doniesienia sugerują, że nie zobaczymy zegarka firmy Apple do końca 2014 roku oraz, że zegarek będzie wyposażony w czytnik danych biometrycznych jako kluczowy element pozwalający na zwiększenie bezpieczeństwa oraz otwierający go do szerszych zastosowań związanych ze zdrowiem.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx