wtorek, 23 kwietnia

Oczekuje się, że podczas konferencji 7 września Apple ogłosi cztery nowe modele iPhone’a 14, w tym nowy podstawowy ale większy model o przekątnej 6,7 cala, który w plotkach powszechnie określany jest jako „iPhone 14 Max”. Jednak to urządzenie może mieć inną nazwę.

Według zdjęcia rzekomej przezroczystej obudowy od Apple udostępnionego przez użytkownika Twittera „Tommy Boi”, nowy 6,7-calowy model może w rzeczywistości nosić nazwę „iPhone 14 Plus”. Dałoby to w rezultacie linię składającą się z 6,1-calowego iPhone’a 14, 6,7-calowego iPhone’a 14 Plus, 6,1-calowego iPhone’a 14 Pro i 6,7-calowego iPhone’a 14 Pro Max.

Oczywiście takie zdjęcie można łatwo przerobić w Photoshopie, ale nazwa „iPhone 14 Plus” nadal jest możliwa, nawet jeśli przeciek jest fałszywy. Nazwa „iPhone 14 Plus” może pomóc odróżnić urządzenie od iPhone’a 14 Pro Max i jasno dać do zrozumienia, że urządzenie nie jest modelem „na maxa” pod względem specyfikacji, mimo że ma duży wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala.

Apple używał dodatku „Plus” dla większych modeli iPhone’a 6, 6S, 7 i 8. Od tamtego czasu Apple używa dodatku „Max” dla swoich największych iPhone’ów, w tym iPhone’a XS Max, iPhone’a 11 Pro Max, iPhone’a 12 Pro Max i iPhone’a 13 Pro Max. Na ostateczne nazewnictwo będziemy musieli poczekać już niecały tydzień.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx