niedziela, 21 lipca

Zoom udostępnił aplikację dla Apple TV 4K, która umożliwia użytkownikom prowadzenie rozmów konferencyjnych na telewizorze oraz iPhonie lub iPadzie za pomocą funkcji ciągłości kamery Apple. Aplikacja „Zoom – for Home TV” zupełnie po cichu trafiła do sklepu tvOS App Store w weekend.

Wraz z wypuszczeniem systemu tvOS 17 we wrześniu Apple wprowadził funkcję FaceTime na Apple TV, która wykorzystuje obsługę ciągłości kamery do bezprzewodowego łączenia się z telefonem iPhone lub iPadem użytkownika oraz wykorzystuje kamerę i mikrofon urządzenia do gromadzenia uczestników razem przed telewizorem.

Zoom wykorzystuje ciągłość kamery, aby osiągnąć ten sam efekt oraz umożliwiając podłączenie Apple TV do iPhone’a, a następnie rozpoczynanie spotkań Zoom i dołączanie do nich. Aplikacja obsługuje wideo i dźwięk HD, integrację z kalendarzem, zaproszenia na spotkania przez telefon, e-mail lub kontakty Zoom, czat podczas spotkań oraz możliwość przypisania do pokoju podgrup.

Użytkownicy Zoom mogą zalogować się na swoje konto w aplikacji Apple TV, korzystając z danych uwierzytelniających Zoom lub odwiedzając adres URL parowania na swoim iPhonie. Zoom w tvOS wymaga Apple TV 4K drugiej generacji lub nowszego, aby móc korzystać z ciągłości kamery, a także dowolnego modelu iPhone’a lub iPada zaktualizowanego do iOS 17 lub iPadOS 17 w celu zapewnienia funkcjonalności kamery i mikrofonu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx