sobota, 25 czerwca

Najnowsza aktualizacja programu WhatsApp Messenger dodała obsługę systemu łączności samochodowej Apple CarPlay. Zaletą nowej wersji ze wsparciem CarPlay jest to, że użytkownik może odbierać wiadomości Push z WhatsApp podczas jazdy.

W wersji 2.18.2 aplikacji zainstalowanej na iPhonie podłączonym do CarPlay, WhatsApp automatycznie pojawia się jako jedna z ikon interfejsu CarPlay.

Nowa integracja CarPlay oznacza, że Siri powiadomi użytkownika w pojeździe gdy ten otrzyma nowe wiadomości WhatsApp i zaoferuje, aby przeczytać ją głośno. Użytkownicy mogą także wysyłać wiadomości WhatsApp, podając Siri, z kim chcą się skontaktować, a następnie dyktując wiadomość. Siri napisze podyktowaną wiadomość i poprosi o jej potwierdzenie, po czym użytkownik będzie mógł edytować ją lub wysłać.

Aplikacja Wiadomości od Apple była funkcją CarPlay od czasu uruchomienia samochodowego systemu. Użytkownicy CarPlay mogą odtwarzać wiadomości iMessages oparte na systemie audio, wysyłać wiadomości tekstowe, a także komponować je za pomocą Siri. Różnica między WhatsApp w CarPlay polega na tym, że WhatsApp nie pozwala użytkownikowi przeglądać listy rozmów na czacie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx