piątek, 21 stycznia

WhatsApp został dziś zaktualizowany do wersji 2.20.30, wprowadzając nową opcję trybu ciemnego, która jest testowana od kilku tygodni. Zgodnie z informacjami o wersji WhatsApp nowa opcja trybu ciemnego jest dostępna za każdym razem, gdy tryb ciemny jest aktywny na iPhonie lub iPadzie.

Tryb ciemny‌ jest powiązany z iOS 13, co oznacza, że do korzystania z trybu ciemnego wymagany jest system iOS 13. Użytkownicy WhatsApp z wcześniejszymi wersjami iOS nie będą mieli dostępu do tej funkcji.

‌Dark Mode‌ jest dostępny w aplikacji WhatsApp, z ciemnymi bąbelkami czatu i ciemną wersją tapety, ciemną sekcją ustawień i ciemnym ekranem powitalnym.

Dzisiejsza aktualizacja zawiera również nową opcję wyszukiwania, która pozwala użytkownikom filtrować według autora i typu zawartości, ułatwiając lokalizowanie zdjęć i innych treści.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
1 rok temu

[…] która umożliwia im udostępnianie relacji, które znikają po 24 godzinach. Wreszcie, choć Dark Mode w WhatsApp na iPhone’a pojawił się na początku tego roku, to ta sama funkcja jest teraz dostępna w internetowej wersji platformy czatu, a także w WhatsApp […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x