poniedziałek, 15 sierpnia

iPad pro

Nowe, wewnętrzne zdjęcia poglądowe prawdopodobnego większego iPada Pro pojawiły się za sprawą pracownika Foxconn (przez Nowhereelse.fr) pokazując pierwsze, dokładniejsze spojrzenie na duży tablet i jego cechy fizyczne.

Pracownik, który zdobył szkic zauważa, że początkowe fazy badań większego iPada zostały wstrzymane latem ubiegłego roku po tym jak Apple otrzymał nowy prototyp, ale dodaje on również, że masowa produkcja urządzenia rozpocznie się już wkrótce. Źródło zauważa również, że tablet będzie miał między 6,9 a 7,5 mm grubości i posiadać będzie miał zintegrowane głośniki, dwa na górze i dwa na dole.

213382

Wcześniejsze plotki sugerowały, że iPad Pro posiadać będzie rozmiar ekranu pomiędzy 12,2 a 12,9 cala oraz procesor A8X, 2 GB pamięci RAM oraz dotykowy czujnik linii papilarnych Touch ID. Ostatnio japoński magazyn Mac Fan opublikował możliwe schematy nadchodzącego urządzenia, które sugerowały, że tablet będzie posiadać 12,2-calowy wyświetlacz LCD i nosić nazwę „iPad Air Plus”.

Obecnie nie wiadomo kiedy Apple miałby wypuścić wielkoekranowego iPada, ale niezawodny w swoich przewidywaniach analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo sugeruje, że tablet nie wejdzie do masowej produkcji wcześniej jak w drugim kwartale 2015 roku w związku ze zwiększoną produkcją iPhone’a 6 Plus. W związku z tym, że dostawy większego telefonu znacznie się poprawiły, możliwe jest, że Apple będzie gotowy na wprowadzenie do sprzedaży nowego iPada jeszcze w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx