poniedziałek, 25 września

iWatch_Fuse Chicken

Kolejne mniej lub bardziej prawdopodobne informacje o domniemanym zegarku iWatch pojawiły się dziś za sprawą serwisu Digitimes. Powołuje się on na informacje opublikowane przez tajwański Economic Daily News, jakoby źródła łańcucha dostaw wskazują, że produkt pojawi się w trzecim kwartale tego roku.

Raport twierdzi, że sam iWatch będzie produkowany przez dostawców firmy Apple czyli Quanta Computer, we współpracy z Richtek Technology i TPK dostarczające odpowiednio chipy i szafirowe panele dotykowe dla urządzenia. Tymczasem procesory urządzenia są podobno opracowane przez samo Apple, a ich produkcja zlecona jest Samsungowi. Ostatecznie mówi się, że Apple ustawia produkcję na 65 milinów jednostek iWatch do końca 2014 roku.

Dwóch dostawców wymienionych w raporcie wymienianych już było w poprzednich wzmiankach o produkcji iWatch, choć z nieco odmiennymi szczegółami. W listopadzie, ten sam serwis informował, że Quanta Computer podobno wygrał kontrakt na masową produkcję iWatch w drugim kwartale 2014, podczas gdy w lutym pojawiły się wzmianki, że Apple wybrał firmę TPK jako dostawcę elastycznych paneli AMOLED do iWatch.

Chociaż dokładne funkcje iWatch są obecnie nieznane, to stare plotki sugerują, że urządzenie będzie wyposażone w czujniki biometryczne śledzące szereg statystyk dotyczących stanu zdrowia, w tym jakość snu, ekspozycję na promienie UV i tętno.Towarzyszyć mu ma specjalnie dedykowana aplikacja „Healthbook”, która według plotek ma być zintegrowana w system iOS 8.

W tym momencie większość doniesień wskazuje na premierę iWatch w tym roku obok iPhone’a 6 i iOS 8. Termin premiery zasugerowany przez Economic Daily News na trzeci kwartał 2014 oznacza, że​​ urządzenie może być zaprezentowane przez Apple wcześniej, prawdopodobnie podczas dorocznej Worldwide Developers Conference.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł Wzorek
Paweł Wzorek
9 lat temu

Już sie nie mogę doczekać. Mam nadzieje że będzie z okrągłą tarczą a nie po prostu monitorek przyczepiony do paska.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx